yeezy350find
PK-Lehti
SU
18.11.2018
P�iv�n s��
Ankkuri

Kaupunkilehti Pohjois-Kymenlaakso

–Kaupunkinsa näköinen lehti –

Käyntiosoite: Kouvolankatu 21, 45100 KOUVOLA
Avoinna: ma-ti klo 8.30-16.00. Lauantaisin suljettu.
Postiosoite: Kouvolankatu 21, 45100 KOUVOLA
Puhelin: (05) 7530 500 (vaihde)

Toimituksen sähköposti: teija.piipari(at)pklehti.fi
Ilmoitusvarausten sähköposti: myynti(at)pklehti.fi
Muut sähköpostit muotoa: etunimi.sukunimi(at)pklehti.fi

Kustantaja:
Kaupunkilehti Pohjois-Kymenlaakso Oy, Kouvola
Paino:
Lehtisepät Oy, Tuusula

Ilmoitusvalmistus:
Kaupunkilehti Pohjois-Kymenlaakso Oy
Ilmoitusmateriaalit: myynti(at)pklehti.fi
Muut sähköpostit muotoa: etunimi.sukunimi(at)pklehti.fi

Jakelu: Jakelusuora Oy
Jakeluhuomautukset: 02 900 10046 (klo 9-16)
www.jakelupalaute.fi

HENKILÖSTÖN YHTEYSTIEDOT

Mediamarkkinointi / mainosmyynti
Markkinointijohtaja Piia Akkanen 044 776 0199 • piia.akkanen@pklehti.fi
Myyntijohtaja Seija Salonen 0440 659 380 • seija.salonen@pklehti.fi

Avainasiakaspäällikkö Lauri Bruce 044 545 0070 • lauri.bruce@pklehti.fi
Myyntineuvottelija Kati Kilpeläinen 050 409 9571 • kati.kilpelainen@pklehti.fi

Uutistoimitus
Päätoimittaja Teija Piipari 0400 443 409 • teija.piipari@pklehti.fi
Toimittaja Kai-Pekka Vesalainen 0400 443 712 • kai-pekka.vesalainen@pklehti.fi
Toimittaja Veli-Pekka Kelloniemi 044 7689 720 • veli-pekka.kelloniemi@pklehti.fi
Toimittaja Juha Koski 050 491 3441 • juha.koski@pklehti.fi

Hallinto
Toimitusjohtaja Petri Piipari 041 535 4430 • petri.piipari@pklehti.fi

Ilmoitusvalmistus
Tuotantopäällikkö Kari Maja (05) 210 4450
Graafinen ilmoitusvalmistaja Ritva Luukka
Graafinen ilmoitusvalmistaja Pia Korpela


 


Lue uusin numero Ilmoita tekstarilla Lisää uutiskuva Ilmoita tehokkaammin
Mediakorttiin on tiivistetty kaikki ilmoitusasiakkaan tarvitsema tieto seikkaperäisesti. Mediakortista löytyvät myös jakelulevikkiä ja yhteyshenkilöitä koskevat tiedot. Mediakortin lukemiseen tai tulostamiseen tarvitset ilmaisen pdf-ohjelman.
Voit lähettää kaupunkilehteemme mielipiteen tai rivi-ilmoituksen tekstiviestinä. 160 merkin mielipideviesti maksaa 0,95 euroa. Rivi-ilmoituksen hinta on 12 euroa. Palvelu toimii DNA:n, Elisan, Kolumbuksen, Saunalahden ja Soneran liittymissä.
Kolari, kyläjuhla, hauska sattumus? Onko sinulla mielessäsi hyvä juttuvinkki? Ota yhteyttä meihin, niin katsotaan yhdessä, olisiko ideasta ainesta pienemmäksi tai vähän isommaksikin jutuksi. Parhaat juttuvinkit palkitaan!
Askarruttaako sinua joku lehteemme liittyvä asia? Haluatko antaa toimitukselle tai ilmoitusmyynnille palautetta? Etkö tiedä mihin osastolle pyyntösi osoittaisit? Käytä silloin tätä kätevää palautelomaketta.
Käyntiosoite: Kouvolankatu 21, 45100 KOUVOLA Avoinna: ma-ti klo 8.30-16, lauantaisin suljettu Puhelin: (05) 7530 500 (vaihde)
Sähköpostit: etunimi.sukunimi(at)pklehti.fi Verkkojulkaisun päätoimittaja: Petri Piipari.
Sivustomme käyttää evästeitä.